Бивши ученици гимназије са директором Божидаром Полићем. Фотографија снимљена у школском дворишту у 28. новембра 1972. године.
На фотографији су: Јездимир Милићевић, Рајко Кусмук, Фарук Фазлић, Светозар Милетић, Хазим Устамујић, Радомир Васиљевић, Радомир Ристић, Зоран Марковић, Хамид Беширевић, Мићо Максимовић…