Из школског љетописа

Из школског љетописа

Фотографија је снимљена 26. јуна 1958. године у старој згради гимназије. Испитна комисија саопштава првој генерацији матураната Вишеградске гимназије успјех на матурском испиту (виши течајни испит). Резултате саопштава изасланик министарства Миленко Видаковић, професор Филозофског факултета у Сарајеву. До њега је тадашњи директор гимназије Илија Шаренац и професори: Обреновић Мирјана, Бзенић Негослава, Стадницки Владимир, Полић Божидар…