Андрић са просвјетним радницима О.Ш. „Петар Кочић“

Андрић са просвјетним радницима О.Ш. „Петар Кочић“

Фотографија је снимљена априла 1963. године када је Иво Андић посјетио Вишеград. Учитељи и наставници О.Ш. „Петар Кочић“ посјету нобеловца овјековјечили су зајдничком фотографијом.
П.С. Све до 1976. године у данашњем средњошколском центру радила је основна школа „Петар Кочић“ (1961-1976).